Telegram Group Search
Оновлена Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою запрацює 1 липня.

Вчора Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко та Міністр з просування експорту, міжнародної торгівлі та економічного розвитку Канади Мері Нг виступили зі спільною заявою щодо цієї історичної події.

«Оновлена Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою – символ незмінної підтримки Канадою нашої боротьби, нашої економічної стійкості. Це без перебільшення історична подія, адже ця Угода є однією із найсучасніших у світі. Це перша угода, яка чітко показує – Україна поділяє торговий порядок денний Канади, США, ЄС, Японії та інших наших партнерів», – зазначила Юлія Свириденко.
Володимир Зеленський та Прем’єр-міністерка Естонії Кая Каллас підписали двосторонню безпекову угоду.

Згідно з документом, Естонія надасть Україні оборонну допомогу на суму понад 100 млн євро цього року та продовжуватиме різнобічну підтримку впродовж десятирічного терміну дії угоди.

Україна та Естонія започаткують регулярний Стратегічний діалог для обговорення питань безпеки й оборони обох країн. В угоді також закріплені питання співпраці щодо постачання озброєнь і військової техніки, тренувань, діяльності IT-коаліції та інших коаліцій спроможностей, а також поглибленої співпраці у сфері оборонно-промислового комплексу.
«Литва – принциповий і надійний партнер України. І сьогодні ми робимо ще більше для нашої єдності та спільної безпеки».

У Брюсселі Володимир Зеленський та Президент Литви Гітанас Наусєда підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки між Україною та Литвою. Згідно з нею Литва прагнутиме щорічно надавати нашій державі підтримку у сфері безпеки та оборони в розмірі 0,25 % ВВП.

Цього року військова допомога Литви нашій державі вже досягла 80 млн євро, з них 35 млн євро спрямовані на чеську ініціативу із закупівлі артилерійських боєприпасів. А за рахунок нових пакетів військової допомоги сума на 2024 рік постійно зростає. Крім того, підписана угода фіксує спільну протидію гібридним загрозам, ядерним ризикам, посилення захисту критичної інфраструктури, продовження надання гуманітарної допомоги, участь Литви у відбудові України.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
«Перше слово першої статті нашої Конституції – «Україна». І з перших хвилин війни мільйони людей довели, що для них Україна справді на першому місці. Всі, хто думав у першу чергу не про себе. Хто розуміє, що в часи війни на перший план виходить ключовий обов’язок. 17-та стаття Конституції: захист України – це найважливіші функції держави і справа всього українського народу.

Відданість цьому щодня доводять мільйони українців. Герої на передовій і ті, хто важко працює для зміцнення держави. Українці, які змінили своє життя, змінили свою професію, але не змінили свій вибір на користь свободи, України, Європи.

З Днем Конституції, дорогі громадяни! Слава Україні!»

Звернення Володимира Зеленського з нагоди Дня Конституції України.
Андрій Костін та Міністр юстиції Італії Карло Нордіо обговорили поглиблення співпраці у сфері правосуддя і забезпечення відповідальності Росії за міжнародні злочини.

На зустрічі також були присутні Надзвичайний і Повноважний Посол Італії в Україні П'єр Франческо Зазо та представники італійського уряду. Серед головних тем зустрічі – посилення спроможності нашої держави розслідувати воєнні злочини Росії, повернення депортованих українських дітей та цивільних, яких незаконно утримує агресор, розширення співпраці у сфері правосуддя та міжнародної правової допомоги.

«Як влучно зазначила Прем'єр-міністр Італії пані Джорджа Мелоні: «Захищати Україну означає захищати систему правил, яка об'єднує світову спільноту і захищає кожен народ». Ми високо цінуємо роль Італії в цих надважливих глобальних процесах», – зазначив Генеральний прокурор.
У Брюсселі, 27 червня, Володимир Зеленський, Президент Європейської ради Шарль Мішель і Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн підписали Спільні безпекові зобов’язання між Україною та ЄС.

Європейський Союз зобовʼязується надавати підтримку, яка допоможе Україні захистити себе та протистояти спробам дестабілізації.

Дякуємо за важливу допомогу нашому народу!

🇺🇦🇪🇺
Володимир Зеленський та Президентка Словенії Наташа Пірц Мусар обговорили підготовку двосторонньої безпекової угоди та Другого саміту миру.

Також темами зустрічі були ситуація на полі бою і спільна робота на рівні Євросоюзу. Окрему увагу лідери приділили результатам першого Саміту миру. Президент України відзначив участь Словенії у заході та, зокрема, виступ Наташі Пірц Мусар, під час якого вона зазначила, що Україна захищає не лише себе, а й міжнародне право.

«Ми готуємо групи країн щодо пунктів Формули миру. Ми всі, хто справді хоче миру, маємо розробити плани дій щодо всіх безпекових аспектів, які були порушені Росією. Ми не хочемо затягувати цю війну і маємо якнайшвидше прийти до справедливого миру», – сказав Володимир Зеленський.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
«Дніпро. Зараз досі тривають роботи на місці влучання російської ракети по будинку. Розбирають завали. Станом на цей час відомо про одну загиблу людину – мої співчуття рідним та близьким. 12 людей постраждали. Всім надається необхідна допомога. Ще невідома доля кількох людей. Все робиться, щоб з’ясувати всі обставини, всі деталі».

Звернення Володимира Зеленського.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
«Світ має достатню силу, щоб примусити Росію до миру. І зокрема в захисті Харківської області від російського наступу ми довели, що рішучість партнерів дійсно допомагає. Удари по російському прикордонню допомогли захистити життя. Так само допоможуть і подальші рішення – сміливі рішення, які повинні бути, яких ми потребуємо і про які говоримо постійно з нашими партнерами. Найближчими тижнями ми продовжимо комунікацію, щоб отримати необхідні рішення».

Звернення Володимира Зеленського.
2024/07/01 01:28:35
Back to Top
HTML Embed Code: